Izvor: Sportske.net, 08.Dec.2019, 01:06

Mesi sa tri gola proslavio šestu "Zlatnu loptu"! (video)

Mesi sa tri gola proslavio šestu Zlatnu loptu! (video)

Het-trik Argentinca u ubedljivoj pobedi protiv Majorke.
Fudbaleri Barselone su bez većih problema savladali Majorku na "Kamp Nou" rezultatom 5:2 (4:1).
Poveli su na neverovatan način u sedmom minutu, Ter Štegen je poslao loptu ka Grizmanu, Francuz je pobegao odbrani rivala i lobovao Reinu za 1:0.
Zatim, igrao se 17. minut kada je Mesi iz mesta poslao neverovatan udarac ka golu rivala, Reina nemoćan, skinuo je Argentinac paučinu iz ugla protivničkog gola i duplirao prednost Barse.
Uspela je Majorka da uzvrati u 35. minutu, iskusni Sevilja je proigrao Budimira, ovaj uputio udarac iz kaznenog prostora, lopta je zakačila Lenglea i prevarila Ter Štegena za 2:1.