Mesi o karijeri: Da se ja pitam...

Izvor: B92, 19.Nov.2014, 11:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mesi o karijeri: Da se ja pitam...

Najbolji fudbaler Barselone Lionel Mesi rekao je da bi voleo karijeru da završi u katalonskom klubu, ali da ostanak na Nou Kampu ne zavisi samo od njega.

Mesi je u Barselonu došao pre 14 godina, do sada osvojio 21 trofej i četiri puta biran za najboljeg fudbalera sveta.

"U fudbalu se dešavaju mnoge stvari i ponekad ne ispadne sve kako želite. Živim u sadašnjosti, želim da pomognem Barseloni da osvaja trofeje. Da se ja pitam, završio bih ovde karijeru, ali u životu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ne dobijete uvek ono što želite", rekao je Mesi.

On je dodao da nije zabrinut zbog partija Barselone ove sezone, koja trenutno zaostaje dve boda za vodećim Realom.

"Ovo je veliki klub i kada izgubite dve utakmice odmah se pojave problemi i kritike sa svih strana. Došao nam je novi trener, sa novim idejama, potrebno je vreme. Imamo dovoljno kvalitetnih igrača da sezonu završimo na pravi način. Ovo je samo početak, predstoji nam dug put u Primeri i Ligi šampiona, tako da nisam previš zabrinut", rekao je Mesi.

Argentinski fudbaler je do sada odigrao 437 utakmice i postigao 364 gola za Barselonu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.