Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Jul.2015, 16:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mel Gibson snima novi film u Australiji
Nakon duže pauze, pošto nije ništa režirao od filma "Apokalipto" 2006. godine, Mel Gibson je ponovo uzeo kameru u ruke - u Australiji.
Američki glumac i reditelj je u Australiji gde će u septembru početi sa snimanjem drame "Hacksaw Rodge", istinite priče o prigovaraču savesti, vojnom lekaru Dezmondu T. Dosu, pripadniku crkve Adventista sedmog dana, kog je američka vojska više puta odlikovala jer je spasao 75 vojnika tokom bitke kod Okinave, u Drugom svetskom ratu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<
Gibson, koji je odrastao u Sidneju, gde je njegova porodica došla iz SAD-a kada mu je bilo 12 godina, rekao je da se jako raduje što će raditi u Australiji.
"Drago mi je što sam ponovo ovde, što ponovo ovde radim, što srećem ljude s kojima sam se godinama družio", rekao je slavni Oskarovac u izjavi za AFP.
"Ne mogu da zamislim bolje mesto za snimanje ovog filma nego što je Sidnej i Novi Južni Vels, gde sam imao sreće da odrastem i da započnem karijeru", dodao je on.
U filmu, čije će snimanje trajati do druge polovine 2016, igraju Endru Garfild, Vins Von i Sem Vortington.
"Napravićemo prvoklasni film ovde", poručio je Gibson koji je u Australiji započeo glumačku karijeru i stekao svetsku slavu ulogom u legendarnom akcionom trileru "Pobesneli Maks" iz 1979. godine.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Mel Gibson snima novi film u Australiji
Izvor: Nezavisne Novine, 30.Jul.2015
Nakon duže pauze, pošto nije ništa režirao od filma "Apokalipto" 2006. godine, Mel Gibson je ponovo uzeo kameru u ruke - u Australiji...Američki glumac i reditelj je u Australiji gdje će u septembru početi sa snimanjem drame "Hacksaw Rodge", istinite priče o prigovaraču savijesti, vojnom ljekaru...
















