Mektomini opet junak Junajteda – Čelsi pao na Old Trafordu

Izvor: B92, 07.Dec.2023, 00:18

Mektomini opet junak Junajteda – Čelsi pao na "Old Trafordu"

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Čelsi 2:1 (1:1) u 15. kolu engleske Premijer Lige.

Crveni đavoli na "Old Trafordu" već u 9. minutu imali su lepu šansu za vođstvo, ali Bruno Fernandes nije realizaovao penal.

Samo 10 minuta kasnije Skot Mektomini je pogodio za 1:0, a taj rezulatat bio je aktivan do finiša prvog poluvremena.

Tada je Palmer doneo izjednačenje, ali i psihološku prednost za Čelsi pred drugih 45 minuta igre.

Sve od 69. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minuta nismo videli novi gol, a onda je Mektomini drugim pogotkom, na asisteniciju Garnača, postavio konačnih 2:1.

Junajted je trenutno na 6. mestu da 27 bodova, dok je Čelsi na 10. poziciji sa 19 bodova.