Izvor: S media, 12.Feb.2011, 22:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mekliš: I Džon Kerju je pored tornja Žigića mali!
Nikola Žigić ponovo je doneo ceo plen Birmingemu, a njegov šef Aleks Mekliš od radosti više ne može da opiše koliko mu znači srpski centarfor.
Žigić: Moje vreme dolazi!
Premijer: Žigić junak Birmingema (VIDEO)
Mekliš: Žigiću, samo nastavi da praviš haos!
Karling kup: Žigić čovek preokreta (VIDEO)
Mekliš: Žigić će steći puno prijatelja
Mekliš: Rano ste sudili o Žigiću
- Ono što mi možemo >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je da dajemo Nikoli upotrebljive lopte. Stalno mi je u glavi slika njega i Džona Kerjua, napadača Stouka. Ako Norvežanin izgleda majušno naspram Žigića, onda možete da zamislite kakva je to scena - nije krio oduševljenje Škot.
Vreme je isticalo, a reprezentativac Srbije se najbolje snašao u gužvi na petercu i poslao loptu tamo gde je trebalo.
- Taj visoki momak je skoro glavom dodirnuo prečku i spustio loptu pravo u metu. Uzeli smo predivnih tri poena, jer je bilo u poslednjim sekudama. Ali, zaslužili smo - zaključio je Mekliš.
Žigićev gol sa meča možete pogledati OVDE.




















