Mehengladbah želi Ligu šampiona

Izvor: B92, 22.Mar.2014, 22:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Borusije Menhengladbah savladali su na domaćem terenu ekipu Herte iz Berlina sa 3:0, u preostaloj utakmici 26. kola nemačke Bundes lige.

Domaćin je izborio važan trijumf i ostao u trci za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Pobeda je osigurana već u prvom poluvremenu, kada su postignuta sva tri gola za nedostižnu prednost. Najpre je Arango u 28. minutu doneo prednost gostima, četiri minuta kasnije Ramos je nesrećno savladao svog golmana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i duplirao prednost Mehengladbaha.

Konačan rezultat postavlja Rafael pet minuta pre odlaska na odmor.