Izvor: Sportske.net, 30.Jul.2015, 15:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mega Leks ostaje na istoj adresi
Košarkaški klub Mega Leks će i u predstojećoj sezoni utakmice u Jadranskoj ligi kao domaćin igrati u Sremskoj Mitrovici.
Kako se navodi u današnjem saopštenju na sajtu Mege, potpisan je ugovor između Mega Leksa i Sremske Mitrovice pa će "mali veliki klub" i naredne sezone utakmice u Jadranskoj ligi igrati u tom gradu.
Direktor Mega Leksa Goran Ćakić rekao je da je saradnja sa Sremskom Mitrovicom u protekloj godini bila na obostrano zadovoljstvo i da u novoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sezoni klub ima veće ambicije.
"Prošle sezone smo vrlo lepo primljeni u Sremskoj Mitrovici i zadovoljni smo organizacijom i podrškom koju smo dobili od grada. Verujem da smo igrom i ponašanjem na terenu uzvratili na pravi način pa je nastavak saradnje bio logičan korak. U novoj sezoni Mega Leks će nastupati sa većim ambicijama", rekao je Ćakić.
Direktor PSC Pinki u Sremskoj Mitrovici Vasilj Ševo rekao je da će hala biti osvetljena novom LED rasvetom, kao i da će u sklopu hale biti uređena trenažna sala, koja će sportistima služiti za pripremu pred utakmice.
Nova sezona u Jadranskoj ligi počeće 1. oktobra, u prvom kolu Mega Leks će igrati na gostujućem terenu protiv Crvene zvezde, a u drugom će dočekati Partizan.
Partizanova želja u Mega Leksu
Izvor: B92, 31.Jul.2015, 13:02
Crnogorski košarkš Nikola Ivanović novi je igrač Mega Leksa, saopštio je ovaj ABA ligaš...Ivanović je ovog leta napustio podgoričku Budućnost, a bio je želja Partizana...Međutim, 21-godišnjih plejmejker potpisao je ugovor sa timom koji će i sledeće sezone igrati u Sremskoj Mitrovici...Ivanović...













