Matje povređen, propušta Valensiju

Izvor: B92, 03.Dec.2015, 18:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Matje povređen, propušta Valensiju

Fudbaler Barselone Žeremi Matje povredio se u meču protiv Viljanovensea (6:1) u Kupu kralja, zbog čega će propustiti duel sa bivšim klubom Valensijom.

Francuski defanzivac propustiće meč na Mestalji u subotu jer će zbog povrede butine morati da pauzira najmanje pet dana.

Matje će biti neizvestan za mečeve naredne nedelje protiv Bajera u Ligi šampiona i Deportiva u Primeri, ali će najverovatnije biti spreman za Svetsko klupsko prvenstvo koje počinje 17. decembra.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
On je prošle godine prešao iz Valensije u Barselonu za 20 miliona evra, a do sada je odigrao 57 utakmica i dao tri gola, od kojih je sigurno najznačajni onaj protiv Reala koji je odlučio titulu šampiona Španije prošle sezone.

Prethodno je igrao za Sošo i Tuluz, dok za reprezentaciju Francuske ima četiri nastupa.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.