Mata: Mihtarijan i ja bismo mogli da igramo zajedno

Izvor: Sportske.net, 16.Dec.2016, 15:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mata: "Mihtarijan i ja bismo mogli da igramo zajedno"

Vezni fudbaler Mančester junajteda Huan Mata pozvao je trenera Žozea Morinja da stavi u tim njega i Henrika Mihtarijana, koji ga je zamenio na desnoj strani kada je španski internacionalac bio povredjen.

Mihtarijan je poslednjih nedelja stalno bio u prvom timu i igrao je dobro, ali to je premestilo Matu na klupu, iako je igrao odlično na početku sezone.

Jermenski reprezentativac se povredio protiv Totenhema, tako da će propustiti bar dve utakmice, ali je Mata rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da to ne znači da mora ponovo da se bori za mesto u timu kad se oporavi.

"Mi smo različiti igači koji mogu da igraju zajedno. Dobro razumemo jedan drugog na terenu jer igramo isti tip fudbala. Trener je taj koji odlučuje i odlučuje šta je najbolje za svaku utakmicu. Ali, mislim da smo različiti igrači i raduju me njegove dobre igre u poslednje vreme jer je odličan momak i zaslužuje to", rekao je Mata za engleske medije.

Junajted u subotu igra protiv Vest Broma, a potom dočekuje Sanderlend.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.