Izvor: B92, 26.Nov.2023, 18:42
Mašović i Asano uzeli bod protiv debitanta u Bundesu
Fudbaleri Hajdenhajma i Bohuma odigrali su bez pobednika i bez golova u sklopu 12. kola Bundeslige.
Ekipa srpskog internacionalca Erhana Mašovića i bivšeg igrača Partizana Takume Asana moraće još da čeka na drugu pobedu ove sezone.
Bohum je upisao najveći broj nerešenih rezultata ove sezone u Bundesu - ovaj im je bio već sedmi.
Hajdenhajm, sa druge strane, već ima tri pobede i nalazi se iznad Bohuma na tabeli Bundeslige, deli >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ih tek jedan bod, i kako deluje sada, oba tima bi mogla da imaju problema da sačuvaju elitni status.
U meču bez mnogo kvalitetnog sdržaja, igrač domaćih Klajdinst imao je "zlatnu" priliku u 88. minutu, najbolju na utakmici za neki od timova.
Grešku je u toj situaciji napravio Mašović, dao je loš pas na svojoj polovini, Klajdinst je "presekao" loptu, krenuo ka golu ali je šutirao preko prečke gola Rajmana.
Mnogo sreće su imali gosti u toj situaciji.
Drugo poluvreme je ponudilo nešto kvalitetniji sadržaj sa obe strane ali, generalno uzevši, utakmica je bila za zaborav.
Povremeni reprezentativac Srbije Mašović proveo je čitav meč na terenu, dok je nekadašnji krilni igrač Partizana Asano igrao do 76. minuta.
Bundesliga, 12. kolo
Petak
Keln - Bajern 0:1 (0:1)
Kejn 20
Subota
Dortmund - Menhengladbah 4:2 (3:2)
Zabicer 30, Filkrug 33, Bajno Gitens 45, Malen 90+7 - Rajc 13, Kone 28
Frajburg - Darmštat 1:1 (1:1)
Heler 35 - Honsak 18
Union Berlin - Augzburg 1:1 (0:1)
Foland 88 - Demirović 39p.
Verder - Leverkuzen 0:3 (0:2)
Deman 9, Frimpong 43, Grimaldo 76
Volfzburg - RB Lajpcig 2:1 (1:0)
Vind 10, Rožerio 66 - Poulsen 52
Ajntraht Frankfurt - Štutgart 1:2 (1:2)
Anton 26ag - Undav 1, 45+1
Nedelja
Hajdenhajm - Bohum 0:0
17:30 Hofenhajm - Majnc
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.








