Marsej i Vest Hem u trci za defanzivcem Građana!

Izvor: Sportske.net, 13.Feb.2017, 13:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marsej i Vest Hem u trci za defanzivcem "Građana"!

Kako prenosi italijanski "Kalčomerkato", iskusni bek ima ponude Olimpik Marseja i "Čekićara".

Gvardiola planira da renovira odbranu, a kako bi to uradio jasno je da će veliki broj igrača morati da napusti klub.

Jedan od njih je i bivši fudbaler Oksera i Arsenala Bakari Sanja, koji će na kraju tekuće sezone postati slobodan igrač, kako mu je ostalo manje od šest meseci ugovora sa klubom sa "Etihada".

To bi da iskoriste posrnuli Olimpik Marsej, kao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i Bilićev Vest Hem, kako i jedni i drugi imaju problema na tom mestu.

Čini se da je u boljoj poziciji ekipa Vest Hema, a Sanja bi se u slučaju da prihvati njihovu ponudu vratio u London u kom je punih sedam godina branio boje "Tobdžija".

Ipak, Rudi Garsija ima ideju da od naredne sezone po bokovima u odbrani ima iskusan francuski tandem, želi da na bekovskim pozicijma upari Evru i Sanju.

Prema Bosmanovom pravilu, već sada svaki igrač kojem ugovor ističe na kraju sezone može da pregovara sa novim klubovima, a kako je jasno da Gvardiola ne planira da ga zadrži, već u narednim nedeljama bi moglo da postane jasno gde će 33-godišnji fudbaler nastaviti svoju karijeru.

Mančester siti bi mogao da dobije i veliko pojačanje na pozicji desnog beka, koju trenutno na "Etihadu" pokrivaju Zabaleta i Sanja, a više o tome OVDE.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.