Marej pobesneo, podmetnuli mu lopticu za žene!

Izvor: Sportske.net, 27.Mar.2016, 12:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marej pobesneo, podmetnuli mu lopticu za žene!

Britanski teniser opravdao ulogu favorita protiv Denisa Istomina, ali je tokom meča bio neprijatno iznenađen u jednom trenutku.

Endi Marej uspešno je započeo turnir u Majamiju, pošto je sa 2:0, po setovima 6:3 i 7:5 savladao Uzbekistanca Denisa Istomina i plasirao se u šesnaestinu finala.

Očekivan epilog ovog meča, ali ono što Marej nije nikako očekivao jeste da tokom drugog seta, kada je njegov >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << rival imao priliku za brejk, dobije da odservira - lopticu za teniserke!

To ga je prilično naljutilo, požalio se i kod sudije, a posle meča je prokomentarisao ovaj događaj.

''To je, jednostavno, bila loptica za žene. Primetio sam to koji trenutak pre nego što je trebalo da serviram i nisam bio siguran da li su mi te loptice davali i u prethodnih nekoliko poena'', istakao je Marej, a zatim objasnio u čemu je razlika između loptica za tenisere od onih koje koriste teniserke.

''One se prilično razlikuju, mnogo su brže, manje su, 'življe'. Znate, kada treba da servirate na brejk poen svog rivala nikako ne želite drugačiju lopticu'', dodao je Marej, koji će se u sledećem kolu sastati sa Bugarinom Grigorom Dimitrovim.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

(VIDEO) ENDI MAREJ POBESNEO: Podmetnuli su mi lopticu kojom igraju žene!

Izvor: Kurir, 27.Mar.2016

Britanski teniser Endi Marej uspešno je prebrodio prvu prepreku na Mastersu u Majamiju pošto je sa 2:0 savladao Denisa Istomina sa 2:0, po setovima 6:3 i 7:5 i plasirao se u šesnaestinu finala turnira...Međutim, tok meča nije uvek išao u prilog Britancu, koji se tokom drugog seta požalio glavnom...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.