Izvor: B92, 18.Sep.2022, 18:42
"Mane se nije uklopio, to je vidljivo"
Bivši nemački reprezentativac Ditmar Haman izjavio je da je fudbaler Bajerna Senegalac Sadio Mane u lošoj formi, jer se nije uklopio u minhenski klub.
Mane (30) je u letnjem prelaznom roku stigao u Bajern iz Liverpula, a na 11 mečeva u svim takmičenjima postigao je pet golova.
Nemački mediji tvrde da su stručni štab Bajerna i navijači očekivali više od senegalskog reprezentativca, koji nije klasičan centarfor.
Mane u Bajernu igra centarfora kao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zamena za Roberta Levandovskog, koji je otišao u Barselonu, dok trener minhenskog kluba Julijan Nagelsman na krilnim pozicijama koristi Leroja Sanea, Kingslija Komana i Serža Gnabrija.
"Mane se nije uklopio, to je vidljivo. Gledao sam ga u Liverpulu, gde je znao da igra napadača, ali nije to njegova pozicija. Sada mora to stalno da igra i ne izgleda mi da je srećan. Deluje izolovano i skoro da ne učestvuje u igri. Bajern mora da pronadje način da mu pomogne", rekao je Haman, koji je u karijeri igrao za Bajern, Njukasl, Liverpul, Bolton i Mančester siti.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.














