Manćini i Baloteli su kao muž i žena

Izvor: Press, 13.Nov.2012, 21:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Manćini i Baloteli su kao muž i žena

Napadač Mančester sitija Mario Baloteli i trener Roberto Manćini su kao muž i žena, svađaju se a nikada se neće rastati, tvrdi menadžer kontroverznog fudbalera Mino Riola povodom sve češćih špekulacija da se njegov klijent uskoro vraća u Italiju.

Baloteli je sa tribina posmatrao poslednji meč u Premijer ligi protiv Totenhema, što je samo podgrejalo sumnje da je italijanski reprezentativac već odlučio da se vrati u Italiju zbog čestih svađa sa svojim zemljakom >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << i trenerom u ekipi engleskog šampiona. Ipak, Balotelijev menadežer, Mino Riola, kao najupućeniji u ovu "sapunicu", tvrdi da napadač ne razmišlja o povratku u Seriju A. Riola otkriva da mu se Baloteli konstantno žali je da u konstantnom sukobu sa Manćinijem, ali da to neće značiti i njegovu selidbu u Italiju, gde se za njega interesuje ekipa Milana.

- Njihov odnos je kao odnos muža i žene. Stalno se svađaju, ali se vole i poštuju jedan drugoga. Možda se ne slažu oko nekih stavova, ali Mario će ostati u Sitiju. Nema nameru da se seli u Milan i ubeđen sam da će ostati u Mančesteru najmanje dve i po godine - smatra Riola.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.