Majstori Vidal i Pike, pokupili pola miliona!

Izvor: Sportske.net, 28.Avg.2019, 12:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Majstori Vidal i Pike, "pokupili" pola miliona!

Za Pikea znamo, Čileanac je novost u pokeraškim krugovima.

Dvojica fudbalera Barselone učestvovala su na turniru Evropske serije pokera. Prvog dana, samo se o njima pričalo, u pitanju je bilo takmičenje preko 25 000 dolara, očigledno da će imati šta da rade kad završe karijeru.

Naime, Pike koji je poznat kao sjajan igrač pokera je završio kao drugi, iza profesionalca, poznatog Huana Parda, a štoper Barse je osvojio 350 000 evra.

Arturo Vidal je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << izgleda bio dobro čuvana tajna, igra poker odlično, završio je kao peti, a kući je poneo lepu sumu, oko 150 000 dolara.

Navijači Barse se šale da je ovo početak, odnosno uvod u osvajanje triplete na terenu ove sezone.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.