Izvor: HotSport.rs, 14.Avg.2015, 15:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MURINJO SE KONAČNO OGLASIO: Šta će biti sa Evom?
Menadžer Čelsija Žoze Murinjo potvrdio je da je za predstojeći meč protiv Mančester sitija udaljio sa klupe timskog lekara Evu Karneiro i fizioterapeuta Džona Fiorna, ali je dodao da je njihova suspenzija privremena.
Murinjo je bio ljut na lekarski tim koji je istrčao na teren kako bi ukazao pomoć Edenu Azaru u nadoknadi vremena utakmice protiv Svonsija, odigrane u subotu, koja je na kraju završena remijem – 2:2.
Čelsi je bio se devetoricom igrača >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << na terenu tokom pružanja pomoći Azaru, pošto je prethodno u 52. minutu crveni karton dobo golman Tibo Kurtoa.
Britanski mediji su u utorak preneli da Karnero i Firn neće više moći da budu na klupi tokom mečeva i treninga, al je Murinjo to demantovao rekavši da se supenzija odnosi samo na utakmicu u nedelju protiv Sitija.
- Oni neće biti na klupi u nedelju, ali to ne znači da neće obavljati svoj posao u nastavku sezone – rekao je Murinjo.
On nije precizirao zašto je sa klupe udaljio Karneiro i Firna, rekavši da sa medicinskim timom ima “veoma, veoma dobre odnose”.
Murinjo je posle utakmice sa Svonsijem rekao da su Karneiro i Firn reagovali “impulsivno i naivno” i da su time pokazali da se ne razumeju u fudbalsku igru.
Njegovo pak, ponašanje izazvalo je kritičku reakciju nekoliko grupa koje predstavljaju medicinske profesionalce u engleskom fudbalu, uključujući i Grupu doktora Premijer lige, kao i Medicinsku fudbalsku asocijaciju.
The post MURINJO SE KONAČNO OGLASIO: Šta će biti sa Evom? appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Kompani, baš si lepo poželeo Azaru...
Izvor: Sportske.net, 14.Avg.2015
Vensan ima samo reči hvale za fudbalera Čelsija, ali se takođe nada da će njegov sunarodnik propustiti predstojeći derbi meč...Štoper Mančester Sitija, Vensan Kompani, veruje da će predstojeći derbi meč biti odličan i izdvaja Edena Azara kao najboljeg igrača Čelsija, javljaju engleski mediji..."Jedino...





