MUKE RUKOMETAŠA NA PUTU ZA RUMUNIJU: Nevreme usporilo Cveletove orlove

Izvor: Večernje novosti, 04.Maj.2017, 11:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MUKE RUKOMETAŠA NA PUTU ZA RUMUNIJU: Nevreme usporilo Cveletove "orlove"

Ekspedicija rukometne reprezentacije Srbije doputovala je u Baja Mare na susret trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Hrvatskoj 2018. godine Najbolji srpski rukometaši doputovali su u Baja Mare gde ih večeras od 19 časova očekuje meč protiv domaćina Rumunije u okviru trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje će se narednog januara održati u Hrvatskoj. Vremenske nepogode, >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << koje su tokom jučerašnjeg popodneva pogodile region, usporile su "orlove", pa su tako put Rumunije krenuli sa pet i po sati zakašnjenja. Umesto u 18 časova srpska ekspedicija je poletela oko 23.30.To, međutim, nije pokvarilo atmosferu u srpskom timu, koji je posle sat vremena vožnje autobusom po sletanju u Satu Mare, stigao u Baja Mare oko pola četiri ujutru po lokalnom vremenu. Sledi prepodnevni odmor, a zatim i priprema za duel u dvorani "Laskar Pana", kapaciteta 2.048 mesta.

Nastavak na Večernje novosti...



Povezane vesti

Rukomet: Rumunija - Srbija

Izvor: RTS, 04.Maj.2017

. Samo za gledaoce iz Srbije. Najbolji rukometaši Srbije gostuju u Rumuniji u trećem kolu kvalifikacija za sledeće Evropsko prvenstvo, koje će se 2018. godine održati u Hrvatskoj.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.