MLADOST NOSI BODOVE IZ NIŠA: Nastavlja se rezultatska kriza Radničkog! (FOTO)

Izvor: HotSport.rs, 30.Apr.2023, 19:10

Velika pobeda za ekipu iz Lučana! Fudbaleri niškog Radničkog su danas od 17 časova dočekali Mladost iz Lučana na gradskom stadionu ’Čair’ u okviru trećeg kola plej-aut Mozzart Bet Superlige Srbije te doživeli poraz – 2:1. Prvo poluvreme: Već u prvom minutu gužva u kaznenom prostoru Radničkog, ali Rosić raščišćava to. Sjajna šansa za domaće ... Read more
The post MLADOST NOSI BODOVE IZ NIŠA: Nastavlja se rezultatska kriza Radničkog! (FOTO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.