MIŠA PREŽIVEO ARGENTINCA: Kecmanović posle dosta muke do drugog kola Rolan Garosa

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Maj.2022, 20:33

MIŠA PREŽIVEO ARGENTINCA: Kecmanović posle dosta muke do drugog kola Rolan Garosa

Nije bilo lako.

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa posle pobede nad Argentincem Tomasom Martinom Ečeverijem 6:3, 7:5, 6:3.

Trijumf maksimalnim rezultatom, ali nije bilo lako za srpskog predstavnika, pogotovo je kritičan bio drugi set, kada je Argentinac servirao za set na 5:4, ali se Miša izdigao i osvojio sledeća tri gema.

U prvom setu je Kecmanović već u prvom gemu oduzeo servis protivniku, poveo sa 2:0, ipak uporni >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Ečeveri je vratio brejk i došao do 3:2.

Na 3:3, usledilo je novo ubrzanje od strane Kecmanovića, načinio je još dva brejka, prvi za 4:3, a drugi za 6:3 kada je iskoristio treću set loptu.

Drugi set ponovo preokreti čak sedam brejkova i već opisana završnica seta.

U trećem delu viđen je samo jedan brejk i to u pravom trenutku, u pri rezultatu 4:3 je poklekao Argentinac, pa je Miša imao servis za pobedu. Bez problema je osvojio još jedan gem i zakazao meč protiv pobednika duela Ridernek-Bublik.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.