Izvor: Sportski Žurnal, 27.Nov.2011, 12:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lukić aktivira ostavku, Prosinečki odlazi?
Vladan Lukić sprema ostavku! Bolje reći, razmišlja da aktivira odluku, o kojoj se spekulisalo još polovinom avgusta, tačnije posle poraza u Subotici.
Kao razlog tada se navodila nemoć prvog čoveka crveno-belih da stvori bolje uslove, iziritiran sudijskim odlukama, a sada je nemoć kluba da prekine dominaciju najvećeg rivala, uz pretpostavku da se neće ostvariti još jedan od ciljeva, zacrtanih u trećoj godini „vladavine”.
Titula je uz ulazak u Ligu Evrope, koji se nije dogodio, bila prioritet, a posle još jednog, petog uzastopnog poraza u prvenstvenim derbijima crveno-belih male su šanse da se vrati na Marakanu.
Treća godina bez krune, bez obzira na rezultate na drugim poljima, za bilo koju upravu bi bilo previše, pa otuda verovatno i razmišljanje o odlasku. Koje, bez sumnje, pospešuje glas sa tribina.
Jer se ne samo sa zapadne dva puta, već i sa severne tribine sinoć posle derbija čulo: „Uprava napolje, uprava napolje...”, dok je sa juga dolazilo: „Lukiću ostani, Lukiću ostani...”
Odlazi i Prosinečki?
Kad je u pitanju Robert Prosinečki, zasad, nema nagoveštaja odlaska, mada je u „Večernjem listu” najavio takvu mogućnost ako izgubi u derbiju. Poraz se dogodio, međutim, na pitanje o statusu strateg Zvezde je odluku prepustio upravi, iako se spekulisalo da je podneo ostavku.
Sadašnje, najverovatnije, neće razmatrati pitanje šefa stručnog štaba, ako se obistine nezvanične informacije, novo rukovodstvo, kad bude formirano posle izborne sednice Skupštine, imaće sigurno tu temu na dnevnom redu prve sednice.
Pogledaj vesti o: Subotica
Nastavak na Sportski Žurnal...
Lukić aktivira ostavku, Prosinečki dolazi?
Izvor: Utakmica.rs, 27.Nov.2011
Vladan Lukić sprema ostavku! Bolje reći, razmišlja da aktivira odluku, o kojoj se spekulisalo još polovinom avgusta, tačnije posle poraza u Subotici. Kao razlog tada se navodila nemoć prvog čoveka crveno-belih da stvori bolje uslove, iziritiran sudijskim...Zurnal.rs







