Luka Jović: Bez milosti

Izvor: B92, 24.Jul.2014, 18:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Luka Jović: Bez milosti

Mladi napadač U-19 reprezentacije Srbije Luka Jović rekao je pred ključni meč na Evropskom prvenstvu da tim mora biti nemilosrdan protiv Bugarske.

"Orliće", koji brane titulu osvojenu prošle godine, samo ubedljiva pobeda sa više od dva gola razlike vodi u polufinale EP.

"Nadam se da ćemo se iskupiti za propuštene šanse protiv Nemačke. Moramo da pobedimo, Bugarska je dobar tim, kao i mi propuštali su šanse u prethodnim utakmicama. Biće veoma teško", rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Jović.

Nakom bledog remija sa Ukrajinom (1:1), Srbija je odigrala odlično protiv Nemačke u drugom kolu, ali je golom u samom finišu ostala bez pobede (2:2).

"Mnogo smo trčali, bilo je veoma teško. Bili smo veoma motivisani jer igramo protiv Nemačke nakon što je njihova reprezentacija postala prvak sveta. Oni su imali dosta dobrih dodavanja, brzo su menjali ritam igre. Dali smo sve od sebe, imali smo dosta šansi koje smo propustili, za to smo kažnjeni u nadoknadi vremena. Nemačka nije zaslužila taj bod", rekao je Jović.

Srbija ključni meč na EP u Mađarskoj igra u petak u Papi od 20:15 časova. U drugom meču grupe igraju Nemačka i Ukrajina.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.