Ljoris ostaje bez kapitenske trake!

Izvor: Sportske.net, 25.Avg.2018, 10:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljoris ostaje bez kapitenske trake!

Njegovo ponašanje nisu najbolje prihvatili u Severnom Londonu.

Preneli smo juče da je Ugo Ljoris uhvaćen kako je vozio pod dejstvom alkohola.

Njega je policija uhvatila u noći između četvrtka i petka, kako je bio za volanom sa nedozvoljenom količinom alkohola u krvi.

Proveo je sedam sati u pritvoru, pre nego što je nakon plaćene kaucije pušten, a posledice takvog njegovog ponašanja počinju da se osećaju.

Naime, nakon burne noći sa sunarodnicima >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Kosijelnim i Žiruom, Ljoris bi zbog činjenice da je završio u pritvoru mogao da ostane bez kapitenske trake u Totenhemu.

U klubu su besni na Francuza zbog ovakvog ponašanja, u ponedeljak ih očekuje bitna utakmica sa Mančester junajtedom, a Ljoris je zbog čitave situacije propustio jutarnji trening u petak.

I dalje se očekuje da bude u timu za duel sa "Đavolima" na "Old Trafordu", ali će morati da ubedi Maurisija Poketina da zaslužuje da nosi traku.

Ljoris se obratio i javnosti nakon jučerašnjeg incidenta, izjavio je da mu je veoma žao i da preuzima punu odgovornost za svoje postupke.

"Želim od srca da se izvinim mojoj porodici, klubu, mojim saigračima, treneru i svim navijačima.

Vožnja u pijanom stanju je potpuno neprihvatljiva, preuzimam punu odgovornost za svoje postupke, ovo nije primer koji želim da postavim
", izjavio je Ljoris.

Poketino će u toku dana pričati sa Ljorisom, pa će nakon toga doneti odluku da li će Francuz ostati kapiten "Pevaca". Ukoliko ostane bez trake, ona će bez sumnje biti dodeljena Hariju Kejnu, koji je kao kapiten na Mundijalu predvodio Englesku.

I Ljoris je bio kapiten svoje reprezentacije u Rusiji, koja je na kraju i osvojila planetarnu smotru.

Francuski golman je i kažnjen od strane kluba, sa dve nedeljne plate, što je oko 300 hiljada funti.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.