Liverpul primio tri gola i osvojio tri boda

Izvor: Vesti-online.com, 19.Jan.2019, 19:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prava goleada na Enfildu. Liverpul je sa 4:3 savladao Kristal Palas u meču 23 kola Premijer lige.

Tek jedan gol je viđen u prvom poluvremenu i to Tausendov u 34. minutu, za vođstvo gostiju.

Liverpul sje preokrenuo preko Firmina i Salaha, a izjednačio je Džejms Tomkins na asistneciju Luke Milivojevića.

Drugi gol Salaha viđen je u 75. minutu i od tada počinju stvari da se komplikuju za lidera Premijer lige.

Adam Lalana je zamenio povređenog >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Fabinja, a Džejms Milner je u 89. minutu zaradio drugi žuti karton i ostavio ekipu sa golom prednosti u sudijskoj nadoknadi.

Ipak, Sadio Mane postiže gol u 93. minutu za otklanjanje svih briga Redsa i 4:2 na semaforu. U poslednjem minutu duela je Maks Mejer spustio na 4:3.

Ekipa Jirgena Klopa drži prvo mesto sa 60 bodova, sa četiri pobede u pet kola. Jedino ih je Mančester Siti sa 2:1 uspeo da nanese, za sada, jedini poraz Liverpulu u Engleskoj.

Naredni susret tima sa Enfilda je protiv Lestera, koji je istim rezultatom izgubio danas od Vulverhemptona.