Izvor: RTS, 10.Feb.2022, 23:56

Liverpul ne odustaje od titule, Arsenal ukrotio "vukove"

Golovima Dioga Žote, Liverpul je na "Enfildu" savladaeo ekipu Lestera, u meču 24. kola Premijer lige. Arsenal kao gost bolji od Vulverhemptona, jedini gol postigao Gabrijel.
Ne odustaje Liverpul od trke sa Sitijem, pa je pobedom nad Lesterom 2:0 (1:0), prišao vodećim "grašanima" na devet bodova minusa, uz utakmicu manje.

Protiv "lisica" u timu nije bilo Sadija Manea, ali se vratio Muhamed Salah, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Ipak, heroj Kopa je Diogo Žota, koji je bio dvostruki strelac protiv Lestera, u 34. i 87. minutu, a zanimljivo je da je kod oba gola asistent bio defanzivac Matip.
Liverpul je drugi sa 51 bodom, Lester 12. sa 26.
Arsenal je kao gost savladao ekipu Vulvsa, iako su gosti od 69. minuta igrali bez isključenog Martinelija, koji je u istom minutu zaradio dva žuta kartona.
Prethodno je Gabrijel u 25. minutu doneo prednost "tobdžijama", koji su je sačuvali do kraja meča.
Arsenal je peti na tabeli sa 39 bodova, Vulvsi su osmi sa 34.