Izvor: B92, 26.Okt.2020, 00:35

Lion za poluvreme do vrha napunio mrežu Monaka VIDEO

Fudbaleri Olimpika iz Liona sa ubedljivih 4:1 (4:0) savladali su Monako u derbiju 8. kola francuske Lige 1.
Niko Kovač ni u ovom susretu šansu nije dao Strahinji Pavloviću, koji nije bio ni na klupi.
Sve je u ovoj utakmici rešeno već u prvom poluvremenu kada su domaći postigli sva četiri pogotka.
Redom su pogađali Depaj u 12. minutu, Ekambi u 34. Ouar u 41. iz penala i ponovo Ekambi u 44. za uraganskih 4:0 posle prvih 45 minuta.
Monako je posle tri minuta igre u nastavku uspeo da dođe do počasnog gola.
Ben Jeder je uspešno izveo jedanaesterac, ali to je bilo sve od "kneževa" na ovom meču.