Liga 1: Ren zaseo na vrhu, pobeda Oksera VIDEO

Izvor: S media, 05.Mar.2011, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liga 1: Kovačević u Renu za opstanak i Lil

Liga 1: Poraz lidera, Ren na drugom mestu (VIDEO)

Liga 1: Piksi tone, Biševac zgrabio bod

Liga 1: Brijan kao Runi (VIDEO)

Izabranici trenera Frederika Antonetija slavili su na vrućem gostovanju u Monpeljeu sa 1:0 (1:0) i tako se izdvojili na vrhu tabele sa tri boda prednosti ispred Lila.

Gol vredan liderske pozicije postigao je >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << reprezentativac Togoa Razak Bukari u 27. minutu meča.

U srpskom duelu igranom na Azurnoj obali između Nice i Lansa nije bilo ni pobednika ni golova. U timu Nice svih 90 minuta odigrao je Nemanja Pejčinović, dok je Danijel Ljuboja u 60. minutu zamenio Beliona, dok je u gostujućem sastavu Nenad Kovačević odigrao ceo meč.

Bod u ovom kolu uzeo je i Valensijen našeg reprezentativca Milana Biševca. Njegov tim je na svom terenu igrao sa Monakom 0:0.

U poslednjoj utakmici dana Okser je savladao Pari Sen Žermen sa 1:0 golom Šafnija u 86. minutu.