Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2019, 17:48

Liga 1 - Remi na "Pjer Moroju"

Liga 1 - Remi na Pjer Moroju

Lil je u devetom kolu dočekao Nim.
Fudbaleri Lila remizirali su na svom stadionu protiv Nima u devetom kolu francuskog šampionata, meč je okončan rezultatom 2:2 (1:1).
Poveli su domaći fudbaleri preko iskusnog Loika Remija u 12. minutu utakmice.
Ipak, u četvrtom minutu nadoknade prvog dela igre, Nim stiže do poravnanja, precizan izvođač najstrože kaznebio je Ripar.
Sa 1:1 se otišlo na odmor, da bi gosti stigli do preokreta u 71. minutu, strelac je bio Denki.
Ipak, odlični Viktor Osimhen poravnava u 79. minutu i ispostavlja se da tako postavlja i konačan rezultat susreta. Bio je to sedmi gol Nigerijca u Ligi 1 ove sezone, trenutno je i najbolji strelac šampionata....