Liga 1 - Parižani štucali, Mbape pogurao do pobede (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Avg.2018, 18:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liga 1 - Parižani "štucali", Mbape pogurao do pobede (video)

Pakleni trio izgleda sve bolje na terenu.

U trećem kolu francuske Lige 1, fudbaleri Pari Sen Žermen trijumfovao je na svom terenu nad ekipom Anžera rezultatom 3:1.

Bila je to još jedna teška pobeda velikog favorita slično prethodnoj u Genganu, ali ovoga puta nisu imali nepovoljan rezultat ni u jednom trenutku.

Poveli su Parižani preko Edinsona Kavanija u 12. minutu, ali je deset minuta kasnije Tomas Mangani izjednačio sa penala.

U drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << poluvremenu izabranici Tomasa Tuhela su dodali gas, a kada je bilo najteže uskočio je Kilijan Mbape.

Zlatni dečko francuskog fudbala je ponovo postigao gol na drugoj utakmici zaredom u 51. minutu i tako doneo prednost svojoj ekipi.