Liga 1 - Lion uručio petardu Tuluzu! (video)

Izvor: Sportske.net, 03.Mar.2019, 20:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liga 1 - Lion uručio "petardu" Tuluzu! (video)

Svi ofanzivci Olimpika su uspeli da dođu do gola na današnjem meču.

Olimpik Lion žestoko odgovorio na poraz iz prošlog kola, Tuluz razbijen sa 5:1 u 27. kolu Lige 1.

Prvi gol je delo Depaja, Holanđanin je imao malo sreće pri postizanju gola u 10. minutu s obzirom da je lopta pogodila nekoliko igrača ispred golmana Rejnea.

Tuluz je uzvratio odmah u 15. minutu preko Dosevia, ali je to bilo sve od gostiju na ovom meču.

Domaćin je povratio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << svoje vođstvo već u 30. minut preko Traorea interesantnim golom od preko 25 metara.

Već u 35. minutu je 3:1 za Lion, nastrožiju kaznu dobija i realizuje Nabil Fekir.

U drugom poluvremenu šou preuzima Musa Dembele koji golovima u 67-om i 70-om minutu vodi Lion na nedostižnih 5:1.

Gosti iz Tuluza završavaju meč sa igračem manje pošto je Kazujak dobio direktan crveni zbog faula kao zadnji igrač odbrane nad Traoreom u 83. minutu.