Liga 1: Kiks Liona, Lil slavio u gostima

Izvor: B92, 12.Jan.2019, 00:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Liona remizirali su protiv Remsa na domaćem terenu u 20. kolu francuske Lige 1.

Favorizovani Lil je primio prvi gol na utakmici, a krivac za to bio je fudbaler Remsa Čavarija.

Lion je pritisnuo goste od samog starta drugog poluvremena i do izjednačujućeg gola došao preko Traorea u 70. minutu. Ipak, domaćin nije imao dovoljno snage da dođe do celog plena i preokreta.

Prethodno je Lil iznenadio Kaen i odneo pobedu na gostujućem terenu sa 3:1.

Lil je vodio 2:0 na poluvremenu golovima Pepea i Leaa, dok je na 3:0 povisio Luiz Arauho u drugom minutu sudijske nadoknade. Konačan rezultat postavio je Ninga dva minuta kasnije.