Izvor: Sportske.net, 26.Okt.2019, 22:27

Liga 1 - Budi se Lion, domaćini sačuvali mreže

U okviru 11. kola francuskog šampionata, večeras je odigrano još pet mečeva.
Lion je prekinuo niz od osam mečeva bez trijumfa u Ligi 1, slavili su sa novim trenerom Rudijem Garsijom protiv Meca, bila je to prva pobeda za francuskog stručnjaka na njihovoj klupi. Meč je okončan sa 2:0 (2:0).
Poveli su u 28. minutu, strelac je bio Memfis Depaj.
Sjajan prodor holandskog reprezentativca i hirurški precizan šut, golman Meca je bio nemoćan.
Samo pet minuta kasnije, 2:0. Penal za domaći sastav, precizan je sa bele tačke bio Musa Dembele.
Imao je Lion par prilika u prvih 15 minuta drugog dela da reši pitanje pobednika, ali je golman Meca Oukiđa uspeo da ukroti pokušaje...