Libanske sudije namestile meč u zamenu za – seks!

Izvor: Sportski Žurnal, 05.Apr.2013, 15:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Libanske sudije namestile meč u zamenu za – seks!

Trojica libanskih sudija optuženi su da su za seksualne usluge namestili meč Azijskog kupa u Singapuru.
(FOTO: Klip prodžekt)
Singapurska antikorupcijska policija uhapsila je arbitre koji će do saslušanja o određivanju kaucije ostati u pritvoru.
Maksimalna zaprećena kazna za namestanje mečeva u Singapuru je pet godina zatvora, ili novačana od 81.000 dolara.
Trebalo je da libanske sudije dele pravdu u sredu u utakmici između Tampin Roversa iz Singapura i indijskog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << kluba Istočni Bengal, kada su uoči početka meča uhapšeni.
Jednom od optuženih je u pritvoru pozlilo i on je prebačen u bolnicu na posmatranje. Druga dvojica su ostala u zatvoru Čangi.
Saslušanju je prisustvovao predstavnik libanskog konzulata u Singapuru.
Singapur ima dugu istoriju nameštanja mečeva, a prošlog meseca Evropska policijska služba (Evropol) optužila je kriminalce iz te zemlje da „diriguju” mrežom koja je namestila na stotine mečeva širom sveta.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Povezane vesti

STRAŠNI LIBAN: Sudije nameštale mečeve u zamenu za seks!

Izvor: Telegraf.rs, 05.Apr.2013

Singapurska antikorupcijska policija uhapsila je juče sudije koji će do saslušanja o određivanju kaucije ostati u pritvoru

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.