Levante savladao Osasunu, remi u Malagi (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 01.Mar.2014, 22:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Malaga i Valjadolid odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 26. kola La Lige. Valjadolid je došao do veoma važnog boda u borbi za opstanak, dok je Malaga ispustila priliku da se još više odlepi od zone ispadanja.
U ovoj utakmici oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Prvo je Santa Kruz doveo Malagu u vođstvo u 13. minutu, da bi potom Larson u 30. izjednačio rezultat i postavio konačan rezultat.

Levante je na svom terenu savladao sa 2:0 Osasunu. Domaćin je utakmicu rešio već u prvih 45. minuta, kada su i postignuta oba gola.
Diop je već u 4. minutu doveo Levante u vođstvo. Na 2:0 povisio je Garsija u samom finišu prvog poluvremena.
U drugom poluvremenu Osasuna nije uspela da postigne gol, i ako je poslednjih pola časa igre imala igrača više na terenu. Kasedesus je u 60. minutu zaradio direktan crveni karton.