Levandovski na treningu nije promašio nijedan penal

Izvor: B92, 22.Nov.2022, 21:49

"Levandovski na treningu nije promašio nijedan penal"

Selektor Poljske Česlav Mihnjevič prokomentarisao je promašeni penal Roberta Levandovskog u susretu sa Meksikom.

Levandovski ni u Rusiji pre četiri godine, za 270 minuta na terenu, nije uspeo da postigne gol.

"Rekao sam mu da saosećam sa njim. Znam kako se oseća kapiten koji promaši penal i kada se ne pobedi. Bio je veoma emotivan", rekao je Mihnjevič.

Poljska i Meksiko su remizirali bez golova (0:0).

"Juče na treningu, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gde nije bilo novinara, vežbao je penale i nije promašio nijedan. Takve stvari se dešavaju – i veliki igrači promašuju", rekao je selektor Poljske i dodao:

"Ziko, Sokrates, Platini, Maradona, to je fudbal. Šteta, želeo je da postigne gol na Svetskom prvenstvu. Nadam se da će sledeći put biti bolje".

Levandovskom je penal odbranio maestralni Giljerme Očoa.

"Bila je to jako dobra odbrana Očoe. To je bila jedina prava šansa za Poljsku na utakmici. U prvom poluvremenu je trebalo da vodimo, dok je drugo bilo izjednačenije", rekao je selektor Meksika Tata Martino.

Poljska naredni meč igra protiv Saudijske Arabije, dok se Meksiko sastaje sa Argentinom.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.