Leva: Pep zna koju ekipu će voditi

Izvor: B92, 31.Jan.2016, 17:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Leva: Pep zna koju ekipu će voditi

Fudbaler Bajerna iz Minhena Robert Levandovski izjavio je da trener te ekipe Pep Gvardiola zna koji će klub iz Premijer lige predvoditi sledeće sezone.

Levandovski je istakao da je Španac već počeo da pravi planove kako da promeni taj tim.

Gvardiola je početkom godine reko da neće produžiti ugovor sa Bajernom pošto će od naredne sezone trenirati neki engleski premijerligaški klub.

On nije rekao gde će raditi, ali su britanski mediji naveli da će >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je već potpisao predugovor sa Mančester sitijem. Za španskog trenera, koji je osvojio 14 trofeja u četiri sezone sa Barselonom, zainteresovani su i Mančester junajted i Čelsi.

"Znam da Pep može da poboljša određeni tim u Engleskoj. Mislim da zna gde će raditi i zna šta mora da uradi sa tom ekipom kako bi igrala mnogo bolje", rekao je Levandovski za Dejli Mejl.

Levandovski 18 meseci sarađuje sa Gvardiolom, koji je poznat po detaljnoj priprem utakmica i pas igri.

"On će se koncentrisati na tehniku i možda na veći posed lopte nego što je uobičajeno u Engleskoj. Ali, Pep zna da je Premijer liga drugačija od španske ili Bundeslige i siguran sam da može da uradi nešto novo po pitanju taktike", rekao je Levandovski.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.