Izvor: Sportske.net, 19.Jul.2016, 21:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lester - Pao još jedan potpis!
Šampion Engleske prodao je Čelsiju jednog od najboljih pojedinaca iz svojih redova, ali je danas uspeo da obezbedi jako važan potpis pred početak nove sezone.
Nakon sezone iz snova u kojoj su stigli do šampionske titule u Lesteru svim silama rade na tome da nosioci igre ostanu u klubu.
Jasno je da "Lisice" neće biti u stanju da zadrže sve nosioce igre pa je tako Ngolo Kante prodat Čelsiju, a spekuliše se da bi i Rijad Marez mogao da bude prodat Barseloni. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Ako je za utehu, Lester je danas potvrdio da će kapiten ekipe Ves Morgan ostati u klubu do juna 2019. godine pošto je parafirao novi ugovor.
Reprezentativac Jamajke priključio se Lesteru 2012. godine a prošle godine je sa kapitenskom trakom na ruci predvodio "Lisice" do istorijskog uspeha.
Ves Morgan se več sada nalazi blizu 200 nastupa u dresu Lestera i svakako da sa takvim stažom i odlukom da produži ugovor lagano dobija epitet klupske legende.
SIGNED #lcfc’s @premierleague winning captain @Wes5L1nk signs new contract to June 2019. More follows... #morganlcfc pic.twitter.com/c6Y3I77oX3
— Leicester City (@LCFC) July 19, 2016
Lester čuva kapitena do 2019.
Izvor: N1 televizija, 20.Jul.2016, 09:50
Kapiten Lester Sitija Ves Morgan potpisao je novi ugovor po kojem će u redovima šampiona Engleske ostati do juna 2019. godine...32-godišnji defanzivac je odigrao sve utakmice prošle sezone koja je krunisana istorijskom titulom za Lisice...Morgan je u Lester stigao u januaru 2012. godine iz Notingem...












