Izvor: Sportske.net, 01.Mar.2017, 19:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Legenda 'Đavola' ima poruku za Luka Šoa
Bivši levi bek Mančester Junajteda smatra da njegov "naslednik" mora da grebe i rukama i nogama kako bi zadobio Murinjovo poverenje.
Kada je reč o poziciji levog beka, Žoze Murinjo ima 'brdo' opcija.
Konkurencija možda nije toliko jaka, ali ima dosta pretendenata - Luk Šo, Dejli Blind, Markos Roho, Mateo Darmijan.
Bivši reprezentativac Republike Irske, Denis Irvin, čovek koji je ostavio dubok trag na 'Old Trafordu' i godinama "krvario" uz levi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << bok u dresu Junajteda, smatra da je Šo najtalentovaniji od svih pobrojanih fudbalera koji konkurišu mesto levog beka, ali i da mora više da se bori.
"Znam da mu nije lako jer je imao tešku povredu. On je mlad momak i verovatno pokazuje znake nestrpljivosti. Nije u zavidnoj poziciji, svi njegovi konkurenti su veoma dobri igrači. Moraće da nađe način da impresionira Murinja, a po meni je ključ da bude vredan i uporan." smatra Irvin.
Irac veruje da Šo ima kapacitet da bude dugoročno rešenje Mnačester Junajteda na poziciji levog beka kao što su u prošlosti bili Patris Evra, on i Artur Albiston.














