Leganes u odbaranom društvu, Aduric je nezaustavljiv! (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 27.Avg.2017, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski čuvar mreže Marko Dmitrović

Sosijedad, Barselona, Legandes – tako izgleda vodeća trojka koja u ovom trenutku ima šest bodova na tabeli španske Primere. Leganes je slavio u Barseloni protiv Espanjola zahvaljujući pogotku Martina Montovanija sredinom prvog poluvremena (0:1). Istim rezultatom Bilbao je savladao Eibar, zahvaljujući neverovatnom Aricu Aduricu (0:1).

Bio je to prvi primljeni pogodak srpskog čuvara mreže Marka Dmitrovića >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << , ali se čini da on kod ključnog trenutka iz 38. minuta nije ni mogao bolje. Odlično je Injaki Vilijams pronašao odlično postavljenog golgetera, kojem nije bilo teško da sa ivice peterca glavom zakuca loptu u mrežu domaćina.

Bio je to ujedno i prvi gol Bilbaa u ovoj sezoni, ali za četvrti osvojeni bod. Posle reprezentativne pauze, Eibar gostuje Sevilji, dok Bilbao dočekuje Đironu.

ŠPANIJA 1 - 2. KOLO