Izvor: B92, 06.Dec.2020, 15:24

Lazović i Verona vodili, pa strepeli na "Bentegodiju" VIDEO

Verona i Kaljari su na stadionu "Antonio Bentegodi" u "gradu ljubavi" remizirali rezultatom 1:1 (1:0), a pravo je čudo kako nije bilo više golova.

Igralo se veoma otvoreno, i jedni i drugi su imali nekoliko velikih prilika za trijumf, ali to u fudbalu ne znači nužno da će biti puno pogodaka.

Bio je ovo meč u kom se na teren vratio Darko Lazović, srpski reprezentativac koji je bio zaražen koronavirusom od poslednjeg okupljanja sa selekcijom Srbije.

Krenulo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je odlično po njegov tim, pošto je u 21. minutu Matija Zakanji doveo Veronu u vođstvo.

Tim Euzebija di Frančeska bio je mnogo bolji tim na početku drugog poluvremena i odmah je stigla nagrada.

Sjajnu akciju su izveli gosti, u dva dodavanja izbacili kompletan defanzivan blok Verone i Razvan Marin je izjednačio rezultat.

Od tog momenta i jedni i drugi kao da su spustili gard i ređale su se šanse na obe strane.

Kaljari je mogao da proslavi Leonardo Pavoleti, ali je u 60. i 66. minutu propustio dve velike prilike.

Odgovorila je Verona, najpre preko rezerviste Edija Salseda tri minuta kasnije.

Potom i preko Andree Favilija koji je u 80. minutu imao priliku da ostavi tri boda na "Bentegodiju", ali je poslao loptu tik iznad prečke.