Izvor: Sportal.rs, 22.Feb.2015, 12:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lazić: Mega će hteti da nam se revanšira za prošlo finale
Košarkaš Crvene zvezde Telekom Branko Lazić kazao je da su crveno-beli odigrali veoma dobru odbranu i da je to presudilo u meču sa Partizanom. Učenici Dejana Radonjića plasirali su se u finale Kupa "Radivoja Koraća" pošto su u polufinalu pobedili crno-bele sa 76:67, a u finalu će igrati protiv Mega Leksa.
- Veoma teška utakmica. Igrali smo dobro tokom čitavog meča, držali smo jaku odbranu, iako su oni uspeli nekim napadima i promenama da nas poremete, ali uspeli >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << smo da to iskontrolišemo i da dobijemo na kraju - naveo je Lazić.
Zvezda je i prošle sezone u finalu Kupa "Radivoja Koraća" igrala protiv Mege. Tada je slavila posle neizvesne završnice.
- Očekujem da će biti teško kao i prošle godine. Sigurno će hteti da se revanširaju za to finale - dodao je Lazić.
Finale između Crvene zvezde i Mege igra se od 17.00 sati.
(Foto: MN Press)







