Izvor: MozzartSport.com, 29.Okt.2020, 15:40

Lavovski povratak lisabonskih zeleno-belih (VIDEO)

Sporting preokrenuo sa tri pogotka za manje od 15 minuta
Mogao je Žil Visente večeras da obraduje Benfiku i Porto i iz ruku Sportinga iščupa ceo plen, ili bar deo. Ali Izabranici Rubena Amorima rekli su “Ne danas”. Do 82. minuta delovalo je da će domaćin prvi put pokleknuti u petoj prevenstvenoj utakmici (odloženiduel prve runde) i da će epitet jedinog neporaženog tima Primeire ostaviti Benfici. Međutim u poslednjih desetak minuta koncentracija gostiju je pala, a Lavovi su ponovo prišlli lideru i najvećem rivalu na svega dva boda - 3:1.
Sporting je ove sezone već pokazao zube braniocu trofeja - Lusijano Vijeto se u međuvremenu preselio u Sudijsku Arabiju, ali je pre toga uspeo da pogodi u...