Izvor: B92, 13.Dec.2011, 12:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lampard: Zašto nisam u startnih 11?
Fudbaler Čelsija Frenk Lampard kaže da mu nije jasno zašto ga je menadžer Andres Viljas-Boaš izostavio iz startnih 11 u meču sa Mančester Sitijem.
33-godišnji vezni fudbaler je ušao sa klupe i postigao pobedonosni pogodak za "plavce" iz penala.
"Želim da igram. Spremniji sam nego ikada ranije. U dobroj sam formi, a ne igram. Nisam razgovarap sa trenerom tako da ne znam zašto, a želim da znam", rekao je Lampard.
Čelsi je naneo Mančester Sitiju prvi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poraz ove sezone u Premijer ligi, a pobedom je ostao u trci za titulu. Lampardu je to druga utakmica zaredom van startnih 11, a tokom jesenjeg dela je bio u prvom timu na 16 od 24 Čelsijeva meča.
Villjaš Boaš: Kandidati smo za titulu
Izvor: Vesti-online.com, 13.Dec.2011
Andre Viljaš Boaš, menadžer Čelsija, smatra da se njegov tim pobedom nad Mančester sitijem vratio u trku za titulu u Premijer ligi...Frank Lampard je iz jedanaeterca u naneo prvu poraz Sitiju u sezoni (2:1)..."Sve zavisi od toga kako ćemo nastaviti. Nikada se nije ovoliko timova takmičilo za titulu....
Lampard: Ne razumem zašto ne igram
Izvor: Blic, 13.Dec.2011
Iskusni vezista Čelsija Frenk Lampard ponovo je bio u nemilosti trenera Andrea Viljaša-Boaša i u meču protiv Sitija veći deo vremena je presedeo na klupi, što je izazvalo novo nezadovoljstvo engleskog reprezentativca...Lampard je poručio kako "ne može da razume" poteze portugalskog stručnjaka...









