Lacio pobedom nad Kjevom ostao usamljen na prvom mestu Serije A

Izvor: Blic, 16.Sep.2012, 15:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakav start Lacija u Seriji A - tim iz Rima zabeležio je i treću pobedu u isto toliko kola na gostovanju Kjevu, kojeg je savladao sa 3:1.

Od samog starta meča videlo se da Klose i drugovi nisu došli da se brane niti kalkulišu u pogledu rezultata, a i zašto bi kada bi im trijumf doneo čelnu poziciju na tabeli.

Tako je Ernanes u 5. minutu golom najavio još jedno blistavo izdanje tima čiji je ovosezonski start najbolji u poslednjih 30 godina.

Nakon gola >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Miroslava Klosea u 38. minutu igrači Kjeva kao da su se demoralisali i u drugom poluvremenu su gosti rutinski čuvali prednost, da bi je u 74. ponovo preko Ernanesa čak i povećali.

Utešni gol Kjevo je postigao u 83. minutu kada je Pelisije dobro izveo jedanaesterac.