Izvor: MozzartSport.com, 04.Avg.2015, 10:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LUDI TIKET (-), utorak, 1.305.000: Iz iksa u - katastrofu!
Sjajno uhvaćeni prelazi našeg igrača sa Novog Beograda. Sve dok na red nisu došli Skandinavci…
Naš kladilac sa uplatno-isplatnog mesta na Novom Beogradu odigrao je četiri para na tiketu sa primamljivo visokim kvotama i još primamljivijim dobitkom. Odlučio se za varijantu prelaza sa ishodima na kraju prvog i drugog poluvremena, pa mu je tako tip pk X-2 (nerešeno na poluvremenu i pobeda gostujućeg tima na kraju) došao na utakmici između Tirola i Laska 1:2 (1:1) a igra >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << pk X-1 (nerešeno na poluvremenu i pobeda domaćeg tima na kraju) na utakmici između Atletiko Alianse i Deportivo S. Martina 2:0 (0:0).
Dobitan niz nastavio je sa nerešenim rezultatom na poluvremenu i na kraju utakmice (pk X-X), a za to je izabrao drugu ligu švajcarske i susret između Vintertura i Volena. Mreže se nisu zatresle i tip je prošao uz rezultat 0:0.
Istu igru odigrao je i na meču Mjelbi i Gais druge lige švedske, ali je ovaj meč otišao iz iksa u - katastrofu! Igrač Mjelbija Jesper Gustafson u 58. minutu oborio je milionski tiket našeg igrača. Na kraju 1:0. Možemo samo da zamislimo koliko su našem kladiocu u tom trenutku bili mrski Šveđani!
Sa uplatom od 1.000 dinara i ukupnom kvotom 1.305 našem igraču izmaklo je 1.305.000 dinara. Uteha u vidu benefita „Naplati promašaj“ donela mu je na kraju dobitak koji je bio pet puta veći od uplate, odnosno 5.000 dinara.
Nastavak na MozzartSport.com...

















