LSL - Haskić doneo preokret na Čairu, Kosanović debitovao pobedom! (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Avg.2019, 20:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nišlije dobile i treći meč zaredom na domaćem terenu.

Fudbaleri Radničkog iz Niša ostvarili su još jednu pobedu u Linglong Superligi Srbije pošto su u šestom kolu savladali Spartak iz Subotice sa 2:1.

Nakon prvog poluvremena bez većih uzbuđenja, odmah na početku drugog usledio je šok na Čairu.

Poveo je Spartak golom Stefana Denkovića u 50. minutu nakon nekoliko promašenih prilika domaće ekipe.

Međutim, usledio je totalni >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << preokret u režiji sjajnog Nermina Haskovića koji je izjednačio samo dva minuta kasnije nakon odličnog udarca sa distance.

Sva tri boda novom treneru Radničkog Miloradu Kosanoviću doneo je Bosanac golom u 72. minutu susreta.

"Real sa Nišave" je meč završio sa igračem manje pošto je u finišu meča Batrović zaradio isključenje.
Pogledaj vesti o: Subotica