LŠ: Tadić debitovao u pobedi Ajaksa, Seltik slavio posle preokreta

Izvor: B92, 25.Jul.2018, 22:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Ajaksa i Seltika ostvarili su pobede u mečevima drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Ajaks je trijumfovao protiv Šturma iz Graca rezultatom 2:0 (1:0) i sa sigurnom prednošću sada ide u Austriju na revanš.

Goste je 'načeo' Zijeh golom u 13. minutu, da bi Šone u 57. minutu utakmice promašio penal, ali potom naleteo na odbijenu loptu i postavio konačan rezultat duela. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Seltiku nije bilo svejedno sve do samog kraja prvog poluvremena, ali su uspeli da savladaju norveški Rozenborg sa 3:1.

Gosti su poveli u 16. minutu golom Melinga, ali je napadač Škotlanđana Eduard izjednačio dva minuta pre isteka regularnog dela prvog dela igre.

Nčam je na samom startu drugog poluvremena doneo vođstvo svojoj ekipi, da bi kočančnih 3:1 postavio ponovo Eduard golom u 75. minutu.

Što se ostalih rezultata tiče, desilo se nešto nesvakidašnje...