LIGA 1: Parižani na jugu da opravdaju sebe

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Okt.2021, 09:20

LIGA 1: Parižani na jugu da opravdaju sebe

Neugodno gostovanje za Svece.

Fudbaleri Olimpika iz Marseja dočekuju na Velodromu od 20:45 ekipu Pari Sen Žermena u derbiju 11. kola francuske Lige 1.

Posle niza mečeva u kojima su bili oslabljeni zbog povreda, Svece konačno očekuje neki susret bez većih kadrovskih problema, a biće to idealna prilika da pokažu sav svoj potencijal, koji kako vreme odmiče postaje upitan.

Rezultati ne izostaju toliko, koliko su navijači Svetaca zabrinuti zbog "neubedljivosti" >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Parižana, od kojih se očekuje mnogo više.

Ne igra PSŽ ni blizu kako se očekivalo od drim tima. A večeras (20.45) ga čeka gostovanje u grotlu Velodroma. Marselj kvalitetom ne može da parira PSŽ-u, ali imaće ozbiljnu podršku navijača. Kvota na dvojku je 1,70, dok je dupla šansa 1X 2,28. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Marselj - PSŽ.

Posle pobede nad Sitijem u Ligi šampiona vezali su tri neizvesna meča. Najpre poraz od Rena (0:2) u ligi, zatim trijumf preokret protiv Anžea u poslednjim trenucima (2:1) i još jedna tesna pobeda nad Lajpcigom na evrosceni (3:2).

Sa druge strane, ni ekipi iz južnog dela Francuske ne cvetaju ruže. Svega jedan trijumf na poslednjih šest susreta u svim takmičenjima.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Larsa Pipen, bivša supruga Skotija Pipena.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.