LE: Đurđić ponovo strelac, het-trik Defoa za pobedu Njukasla

Izvor: Press, 09.Nov.2012, 00:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Helsinborga poražena je na gostovanju u Hanoveru rezultatom 3:2 u okviru četvrtog kola grupe L, a strelac za švedsku ekipu bio je srpski fudbaler Nikola Đurđić

Hanover je imao dva gola prednosti sve do 59 minuta igre, kada je srpski fudbaler uspeo da smanji rezultatski zaostatak. Desetak minuta kasnije Bedoa donosi izjednačenje gostima, međutim, do kraja meča Helsinborg dobija dva crvena kartona i domaći tim iz penala u samom finišu meča dolazi do trijumfa 3:2.
Đurđiću je ovo treći gol za Helsinborg u Ligi Evrope, a ukupno 11. ove sezone.

U drugom meču grupe L holandski Tvente i španski Levante odigrali su bez golova.