L1: Mbape, Nejmar, Kavani  Anže pao pred superzvezdama

Izvor: B92, 25.Avg.2018, 18:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

L1: Mbape, Nejmar, Kavani " Anže pao pred superzvezdama

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su na domaćem terenu Anže rezultatom 3:1 u okviru trećeg kola francuske Lige 1.

Goste je "načeo" Edison Kavani golom u 12. minutu, da bi usledio šok za Parižane i penal u 22. minutu, koji je realizovao Mangani

Na poluvreme se otišlo nerešenim rezultatom, ali se verovatno niko nije brinuo za zvezde iz PSŽ-a.

Kilijan Mbape je postigao novi gol, a asistent je bio Anhel Di Marija. Na konačnih 3:1 povisio je Brazilac >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Nejmar, a sada je mladi francuski krilni napadač bio u ulozi asistenta.

Za PSŽ nastupio je i Julijan Draksler, koji je zamenio Di Mariju u 85. minutu.

Ekipa sa Parka Prinčeva zabeležila je i treću pobedu ove sezone u isto toliko odigranih mečeva i izgledaju "naoštreni" da odbrane titulu prvaka Francuske.