Kup Francuske - Ren prošao u polufinale! (video)

Izvor: Sportske.net, 12.Feb.2020, 00:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četvoroligaš nije imao šansi.

Ren ubedljvo savladao Belfort u gostima rezultatom 3:0.

Prvo poluvreme je bilo izjednačeno, ali su gosti uspeli iz prvog, i jedinog šuta u okvir gola, uspeli da povedu. Rafinja je bio precizan u 23. minutu.

Tokom drugog dela dugo je bio egal, gosti su imali malo konkretniju igru i za to su nagrađeni. Gosti dobijaju penal, golman je imao loptu na ruci, ali Nijang ipak pogađa za 2:0.

Do kraja susreta smo videli još jedan gol u postavi domaćeg Belforta, Sebačo postavlja konačnih 3:0 u nadoknadi vremena.